O Nas


logo-male Firma istnieje na rynku już od 1992 roku. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja lamp i artykułów oświetleniowych. Wykonujemy lampy, żyrandole, kinkiety, lampki nocne, a także oświetlenie z drewna i z metalu. Wzór i kolorystyka zgodnie z życzeniem klienta.

 

Głównym celem naszej firmy jest satysfakcja klientów z naszych produktów. Wszystkie artykuły wykonujemy samodzielnie z dbałością o każdy szczegół. Łączenie naturalnych i wysokiej jakości materiałów z unikalnymi zdobieniami daje niesamowity efekt. Istniejemy w branży oświetleniowej już od 30 lat, dlatego dobrze znamy potrzeby naszych klientów. W naszym asortymencie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Największym sukcesem jest dla nas Wasze zadowolenie, dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę i ulepszamy jakość świadczonych usług. Nasze lampy to przede wszystkim oryginalne i unikatowe projekty, które podkreślą styl każdego pomieszczenia. Wiemy, jak ważne jest trwałe użytkowanie artykułów oświetleniowych, więc tworzymy lampy, którymi będziecie cieszyć się przez długie lata!